Zdravá koža je základ
zdravých vlasov

qilibTM je kozmetický výrobok s patentovaným hypoalergénnym zložením a sviežou vôňou pre mužov a ženy na ošetrenie príležitostne alebo chronicky rednúcich vlasov.

Názov qilibTM pochádza z latinského slova equilibrium, ktoré znamená rovnováhu. Prípravok qilibTM svojím jedinečným zložením obnovuje rovnováhu v prirodzenom rastovom cykle vlasov. Jeho aktívne látky pôsobia priamo v koži – vo vlasových korienkoch a okolo nich.

qilibTM tak rieši nielen kozmetický problém preriedených vlasov, ale hlavne jeho príčinu, ktorá sa nachádza priamo v koži vo vlasovom korienku.

Vypadávanie a strata vlasov, ktoré nie je dedične podmienená, môže mať viaceré príčiny. Základným viditeľným rozdielom oproti hormonálne podmienenému vypadávaniu je preriedenie vlasov na celej koži hlavy, prípadne aj na iných miestach. Toto býva prejavom nejakého ďalšieho zdravotného problému – napríklad stresu, nedostatočnej výživy, či chronického ochorenia a podobne. Každý z týchto faktorov môže narušiť rovnováhu v rastovom cykle vlasov. Kozmetický produkt qilibTM navracia do tohto cyklu rovnováhu pomocou antioxidačných vlastností rastlinných výťažkov, ktoré sú súčasťou jeho patentovaného zloženia.

CG-210 - aktívna látka prípravku qilibTM pôsobí priamo na vlasový folikul, stlmuje zápalové procesy a zvyšuje produkciu kolagénu. Obsahuje unikátnu kombináciu čistých rastlinných zložiek, skladajúcu sa z extraktu cibule (Allium cepa), citrónu (Citrus lemon), guarany (Paullinia cupana a kakaa (Theobroma cacao).

Výsledky štúdií ukázali, že qilibTM:

  • Pomáha podporovať rast vlasov a bojovať proti úbytku vlasov tým, že obnovuje rovnováhu v cykle rastu a vypadávania vlasov u 80% používateľov a stimuluje rast nových vlasov.
  • Prispieva k zdravšiemu, hustejšiemu vzhľadu vlasov s viditeľným zlepšením približne po 6 týždňoch.

qilibTM pre mužov a ženy